haberler

  • Neden Ayaz Sucuk?

    İşletmemiz tarafından üretilen el yapımı sucuklarda kullanılan baharatlar her yörenin kaynağından elde edilmekte ve sucuklar %100 dana etinden yapılmaktadır. Güveni ve hijyeni diğer et ürünlerinde olduğu gibi sucukta da ön planda tutan işletmemiz, sucuktaki Adana yöresine ait lezzeti ile farklılığını ortaya koymakta ve halkımızın teveccühünü kazanmak amacıyla tanıtım fiyatlarıyla satış yapmaktadır.

  • Kurbanlık ve Adaklık Kesİmİ İle Satışı Yapılır

    Ayaz Et Olarak Kurbanlık ve Adaklık kesimi ile satışını yapmaktayız.Kurbanlık ve Adaklık kesimi için bize telefonlarımızdan veya mail atarak ulaşabilirsiniz...

Ayaz Et Yenİ Yerİnde Hİzmetİnİzde

1975 yılında temelleri atılan işletmemiz, 1989 yılından itibaren Karasoku Mahallesinde(Mısır Çarşısı civarında)faaliyet göstermiş, ancak 2012’nin son aylarından itibaren faaliyetine Hanedan Mahallesi Bakım Yurdu Caddesindaeki yeni yerinde devam etmektedir. Adana’da et setöründe önemli bir yere sahip olan kurumumuz, özellikle büyükbaş hayvancılıkla ilgilenmektedir. Kendi üretim çiftliğinde gerekli yetiştiriciliği yapan ancak yeterli gelmeyen bu üretimi desteklemek amacıyla Kurumumuz, Adana ve çevresinde anlaşmalı çiftçilerce yetiştirilen yerli üretim büyükbaş hayvanların etlerinin de satışını yapmaktadır.