BİZ KİMİZ

Kalıpların dışına çıkarak et satışı konusunda farklı bir konseptle müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan işletmemiz, hijyeni ve kaliteyi ön planda tutarak iddialı fiyatlarla sizlerin huzurundadır...

1975 yılında Adana'da temelleri atılan işletmemiz, 1989 yılından itibaren Mısır Çarşısında yer alan yerinde klasik tanımıyla bir kasap dükkanı olarak faaliyete başlamıştır. Yıllar içerisinde halkımızın gösterdiği teveccüh ve ilgi ile Adana'da et sektöründe önemli bir yere gelen kurumumuz; dana eti, koyun eti ile tavuk eti satışı yapmaktadır. Kendi üretim çiftliğinde gerekli yetiştiriciliği yapan ancak yeterli gelmeyen bu üretimi desteklemek amacıyla Kurumumuz, Adana ve çevresinde anlaşmalı çiftçilerce yetiştirilen yerli üretim hayvanların etlerinin de satışını yapmaktadır.

İşletmemiz, yılların sağladığı tecrübe ve güven sayesinde talep halinde keçi eti ve sakadatlar ile düğün ve sünnet yemeklerine ait özel siparişleri de karşılamaktadır.

Burada değinilmesi gereken husus, sağlığı ve kaliteyi ön planda tutan işletmemiz veteriner kontrolünde kestirilen hayvanların etlerini gerekli üretim ve imalat sürecinden sonra satışa sunmaktadır.

Kalite ve sağlığın yanında dini ve toplumsal hassasiyetlere önem veren işletmemize ait üretim çiftliği ile toptan ve perakende satış yapan işyerimizin tek şubesi Seyhan / Adana'da faaliyet göstermektedir.

Ayrıca işletmemizin kendine özgü ve hijyenik koşullarda üretilen dana eti sucukları Torosların vazgeçilmez bir lezzetidir. Bunun yanında işletmemizin perakende bölümünde süt ve süt ürünlerinin de satışı yapılmaktadır.